AKTUALITY


Text: Těšíme se na Vás! A na co se můžete těšit vy?👉Premiéra Literárně dramatického oboru ,,Be style!"👉Co prožívají holky, když se chtějí zalíbit, ale zároveň přestávají být samy sebou?Vystoupí opět také kluci z taneční skupiny Fact crew a podlaha na jevišti dostane ten správný ,,punc"🤡

Po dvouleté pauze nás čeká tradiční vystoupení tanečního oboru. Již tento týden žáci vystoupí
v Sokolském domě ve Vyškově, ve středu 27. 4. a ve čtvrtek 28. 4., začínáme v 16:00 hodin! A kdo se nemůže dočkat, máme pro Vás krátké promo video a níže najdete pestrý program k prostudování, co Vás všechno čeká!

Na začátku letošního roku jsme si připomněli 160 let od úmrtí nejznámější české spisovatelky Boženy Němcové. Základní umělecká škola ve Vyškově využila této příležitosti a vytvořila komponované představení inspirované slavnou Babičkou, do kterého se zapojili učitelé a žáci všech studijních oborů.

Zájemci o závěrečné vystoupení tanečního oboru, která je 27. 4. - 28. 4. 2022 si mohou místenky vyzvednout na recepci školy (vrátnice) od 20. 4. 2022 v době od 12:00 - 18:00 hodin.

Ve čtvrtek 7. dubna 2022 proběhla v Besedním domě Krajská postupová přehlídka školních dětských pěveckých sborů a středoškolských sborů Jihomoravského kraje. Přehlídky se zúčastnilo celkem 9 sborů a to nejen z Jihomoravského, ale i Olomouckého kraje. Mezi těmito sbory samozřejmě nesměly chybět i sbory naší ZUŠ. DPS Světlušky si vyzpívaly ve své...

Krásné umístění v okresní kole soutěžní přehlídky žáků ZUŠ v tanečním oboru. Pedagogické vedení: Taťána Švarcová
Všem žákům srdečně blahopřejeme!

Dnes jsme jeli do Olomouce na slavnostní vyhlášení a obdrželi jsme diplom - získali cenu odborné poroty za naše umělecká díla. Díky této příležitosti jsme si prohlídli památky v centru Olomouce, zhlédli obrázky jiných žáků, vyrazili na výlet, byli všichni spolu a měli krásný den! Jsme nadšení!